Logo
Po-Pá 8:00-17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. Servis notebooku - oprava základní desky
Servis notebooku - oprava základní desky

Nabízíme opravu a servis notebooků s možností svozu z celé České republiky. Dlouholeté zkušenosti a znalosti servisních techniků, kteří zvládnou opravit prakticky každou závadu. Notebook nejde zapnout, obrazovka je černá, svítí jen kontrolky, žádný problém. Na desce vyměníme vadné součástky a bude fungovat zase jako nový.

Zajistíme odvoz notebooku k opravě ze kteréhokoli místa v ČR. Následně provedeme vstupní diagnostiku notebooku zdarma, zkonzultujeme s Vámi cenovou nabídku opravy a v případě Vašeho souhlasu notebook opravíme. Po opravě vám opravený a otestovaný notebook dovezeme zpět.

 

Jak postupovat v případě zájmu o opravu notebooku

 

U dražších desek vychází levněji a výhodněji oprava základní desky, a proto bychom vám rádi nabídli bezplatnou diagnostiku v našem servisu, 90% závad jsme schopni opravit v ceně do 3 tisíc se zárukou 6 - 24 měsíců v závislosti na typu provedené opravy. Zůstane vám tak vaše původní deska se seriovým číslem a také často product key pro windows, který je uložen v paměti eeprom a v neposlední řadě ušetříte.

Navíc získáte profesionální montáž a úpravu chlazení tak, aby měl notebook ty nejlepší vyhlídky na dlouhou životnost. Pokud by desku nebylo možné opravit, zdarma vám desku vyměníme jen za cenu základní desky uvedenou v našem eshopu.

 

Vyplníte formulář objednat opravu, vše ostatní už zařídíme:

  • notebook odvezeme, v případě kdy si zvolíte svoz. V objednávce zadáte datum svozu a v určený den notebook na zadané adrese vyzvedne kurýr přepravní společnosti.
  • druhý den je notebook tady u nás, provedeme diagnostiku zdarma
  • následně Vás budeme informovat s výsledkem diagnostiky - zjištěná závada a cena opravy
  • pokud budete chtít notebook opravit - notebook opravíme a pošleme zpět na dobírku za schválenou cenu opravy + cena dopravy v případě zvozu 120kč v jeden směr.
  • pokud nebudete chtít notebook opravit - oprava je nerentabilní nebo jiný důvod, zašleme zpět neopravený notebook na dobírku jen za cenu dopravy. V případě zvolení svozu 120kč v jeden směr.
  • dle našich statistik v případě závad základních desek, často vadné napájecí obvody, grafické BGA čipy, čipové sady se cena opravy pohybuje v rozmezí 1500 - 3000kč. Přesnou cenu opravy stanovíme po přijetí notebooku a jeho diagnostice.

 

V případě zájmu o opravu notebooku navštivte naše servisní stránky www.rgservice.cz kde vyplňte objednávku opravy.